-4x,квадрат+6x=0. Поможіть будьласка!


Ответы на вопрос

Отвечает Нагибина Тася.

Ответ:

x = 0 и x = -3/2

Объяснение:

2x(2x + 3) = 0

2x = 0

2x + 3 = 0

2x = 0:

x = 0

2x + 3 = 0:

2x = -3

x = -3 / 2

У уравнения две развязки: x = 0 и x = -3/2.

Отвечает Турсунбаев Эрнис.

Розв'язок:
-4х² + 6x = 0
x(4x + 6) = 0
x_{1} = 0 або 4x_{2 + 6 = 0
x_{1} = 0 або 4x_{2 = -6
x_{1} = 0;   х_{2} = -1,5

Пояснення:
-4х² + 6x = 0
(неповне квадратне рівняння вигляду ax² + bx = 0)
x(4x + 6) = 0 (більшість рівнянь цього типу розв'язують через винесення х за дужки)
x = 0 або 4x + 6 = 0 (Маємо добуток, що дорівнює нулю. Відповідно, одна із частин добутку має бутим нулем. Для цього обидві частини прирівнюємо до нуля, щоб дізнатись при яких значеннях х одна з частин перетворюється на нуль)
x_{1} = 0 або 4x = -6
                  х
_{2} = -\frac{6}{4}
                  х
_{2} = -1,5 (або -\frac{3}{2})
(Звичайна арифметика.)
Відповідь: коренями квадратного рівняння -4х² + 6x = 0 є х_{1} = 0 та х_{2} = -1,5

P.s: Взагалі, при розв'язані варто було винести одразу 2х, чого я не зробив із-за своєї необачності. В будь-якому разі, відповідь все-одно залишається правильною, хоч і з частково некоректним розв'язком.

Якщо є питання - готовий відповісти.