Розв'яжіть систему рівнянь[3x+2y=-1, 2x+4y=2. трьома способами помогите даю 30б


Ответы на вопрос

Отвечает Ротаєнко Ярик.

Ответ:

Ми можемо розв'язати цю систему рівнянь трьома способами: методом підстановки, методом складання рівнянь і методом матриць.

Спосіб 1: Метод підстановки

Розв'яжемо перше рівняння відносно x:

3x + 2y = -1

3x = -1 - 2y

x = (-1 - 2y) / 3

Підставимо вираз для x в другому рівнянні:

2x + 4y = 2

2((-1 - 2y) / 3) + 4y = 2

Помножимо обидві сторони на 3, щоб позбутися дробів:

2(-1 - 2y) + 12y = 6

Розкриємо дужки:

-2 - 4y + 12y = 6

Згрупуємо подібні члени:

8y - 2 = 6

Додамо 2 до обох сторін:

8y = 8

Розділимо обидві сторони на 8:

y = 1