|2х-3|=15 СРОЧНО АААА


Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.

Ответ:

|2x-3|=15

Для початку розділім це рівняння на два можливих варіанти:

1. 2x-3 = 15

2. 2x-3 = -15

Тепер розв'яжемо обидва варіанти:

1. 2x-3 = 15

Додамо 3 до обох сторін:

2x = 15 + 3

2x = 18

Поділимо обидві сторони на 2:

x = 18 / 2

x = 9

2. 2x-3 = -15

Додамо 3 до обох сторін:

2x = -15 + 3

2x = -12

Поділимо обидві сторони на 2:

x = -12 / 2

x = -6

Отже, рішенням рівняння |2x-3|=15 є x = 9 і x = -6.

Отвечает Лукачук Наталочка.

Рівняння ∣2x−3∣=15 можна розбити на два варіанти: 2x−3=15, 2x−3=−15

Розв'яжемо перше рівняння:

2x−3=15

2x=18

x=9

Розв'яжемо друге рівняння:

2x−3=−15

2x=−12

x=−6

Отже, рівняння

∣2x−3∣=15 має два корені:

x=9 або x=−6.