Розв'яжіть рівняння дам 40 баллів СРОЧНО3х^10*х^2+3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Золотухина Полина.

Для розв'язання даного рівняння ми можемо скористатися правилом степеневого піднесення числа до степеня, коли маємо добуток піднесених до степеня чисел з однаковим основою:

3x^10 * x^2 + 3 = 0

Тут маємо дві частини добутку з однаковою основою x. Ми можемо об'єднати їх і підняти x до степеня, який є сумою степенів обох частин:

3x^(10+2) + 3 = 0

3x^12 + 3 = 0

Тепер ми можемо розв'язати отримане рівняння:

3x^12 + 3 = 0

Спершу віднімемо 3 з обох боків:

3x^12 = -3

Тепер поділимо обидва боки на 3, щоб отримати:

x^12 = -1

Щоб розв'язати це рівняння, потрібно взяти дванадцятий корінь обох боків. Дванадцятий корінь з -1 не є реальним числом, оскільки немає реального числа, яке піднесене до дванадцятої степені дорівнює -1. Тому це рівняння не має реальних коренів.