У двох кошиках 86 груш, при чому в одному кошику на 24 груші більше ніж в другому. Скільки груш в

кожному кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хлопина Полина.

Ответ:

Объяснение:

Х+24+х=86

2х+24=86

2х=86-24

2х=62

Х=62/2

Х=31

1)31+24=55