Чому дорівнює четвертий член геометричної прогресії, перший член якої дорівнює 7/15, а знаменник

-1? А) 15/7 Б) 7/15 В) -1 Г) -7/15

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенов Федор.

b4=7/15*-1^4-1

b4=7/15*-1^3

b4=7/15*-1

b4=-7/15

Г)-7/15