10. У Петра з брати. Перший старший Петра на 3 роки, другий молодший Петра на 3 роки, третій

втричі молодший Петра, зате батько втричі старший за Петра. Всім їм разом 95 років. Скільки років батькові? С)

Ответы на вопрос

Отвечает Буга Алевтинка.

Ответ:

Батькові 45 років

Объяснение:

х+(х+3)+(х-3)+х/3+3х=95

19х=285

х=15- це скільки років Петру.

Батько втричі старший за Петра:  х*3

15*3=45 років