Знайдіть масу неоднорідного стержня довжиною 30 см, якщо його лінійна густина р(х) змінюється за

законом: р(х)=2х+3 (кг/м)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарев Дима.

Ответ:

0,99 кг

Пошаговое объяснение:

Это будет интеграл от p(x) в межах от 0  до 0,3 м:

\int\limits^{0,3}_{0} {(2x+3)} \, dx = (x^2+3x) |^{0,3}_{0} = 0,3^2+3*0,3 - 0 = 0,99