Вiдомо, шо а +b=1, b+c=2, a + c = 3. 3найти з(a + b + c).​


Ответы на вопрос

Отвечает Чунихин Роман.

Ответ:

9

Объяснение:

Додавши дані рівності, одержимо:

a+b+b+c+a+c=1+2+3

2a+2b+2c=6

2(a+b+c)=6

a+b+c=3

3(a+b+c)=9