1) 4,21(31); 2) 123,40(103); 3) 888,(89)шексіз периодты ондық бөлшектерді жай бөлшек түрінде

жазыңдар. пж көмек беріңдерші.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тонких Инга.

Ответ:

Объяснение:

1) 4,21(31)=4+ (2181-21)/9900=4+ 2110/9900=4 211/990

2) 123,40(103)=123 + (40103-40)/99900=123+40063/99900=                                   =123 40063/99900

3) 888,(89)=888+ 89/99=888 89/99