2, (13) шексіз периодтық ондық бөлшектерді жай бөлшектер арқылы жазыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Ибраков Ленар.
2+0,(13) деп келтіріп алайық
0,(13)=13/99
2+13/99=(198+13)/99=211/13