Знайти суму пяти перших членів геометричної прогресії якщо b1=-1 q=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Мариям.

Ответ:

-61

Объяснение:

bn=b1*q^n-1

b5=b1*q^4

b5=-1*(-3)^4=-81

Sn=bnq-b1/q-1

S5=b5q-b1/q-1=-81*(-3)-(-1)/-3-1=244/-4=-61