Знайдіть невідомий член пропорції 5/3=7/x​А 1,2Б 4,2В 7/3Г 1. 2/3Д 3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

Объяснение:

5/3=7/х

5х=7*3

5х=21

х=21/5=4 1/5=4,2