Дослідіть на парність і непарність функції f(x)=x+x^3


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Денис.

Відповідь:

Непарна

Пояснення:

f(-x)= -x+3(-x)^3 = -x - x^3 = -f(x)

Отвечает Sheviwama Selatyra.

Відповідь: непарна

Пояснення: