У = х 4 − 4х 2 Алгоритм дослідження функції та побудови її графіка 1. Знайти область визначення

функції D(у). 2. З’ясувати парність (непарність), періодичність функції. 3. Знайти точки перетину графіка з осями координат Ох і Оу. 4. Знайти похідну та критичні точки.

Ответы на вопрос

Отвечает Koval Xristina.

Ответ:

у=4*2=8 8-4=4

Объяснение:

у=8 4-4х2