30 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!! Вкажіть вираз -x^4-5; (x-5)^4; x^4+5 ; (x+5)^4 який не набувае додаткових

значень СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Карамурзаев Сансызбай.

\displaystyle\bf\\x^{4} \geq 0\\\\-x^{4} \leq 0\\\\-x^{4} -5 < 0\\\\\\Otvet \ : \ -x^{4} -5

Отвечает Тонких Настя.

Ответ:

-x⁴-5.

Объяснение:

Вкажіть вираз -x^4-5; (x-5)^4; x^4+5 ; (x+5)^4 який не набувае додаткових значень--x⁴-5.