5.Визначте, яка маса алюмінію відкладається на катоді за 2,5 год пiд час електролізу Аl2(SO4), якщо

сила струму через електроліт дорівнює 0.5 А Електрохiмiчний еквивалент алюмінію дорівнює 0,093.10- кг кп. D T F F​

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Ответ: 4,185*10⁻⁴кг

Объяснение:

Дано:

t=2,5ч=9000с

I=0,5А

k=0,093*10⁻⁶кг/Кл

--------------------

m-?

Согласно закона Фарадея:

m=kIt=0,093*10⁻⁶*0,5*9000=4,185*10⁻⁴кг