Визначте, яка маса алюмінію відкладеться на катоді за10 год під час електролізу Al 2 (SO 4 ) 3 ,

якщо сила струму через електроліт дорівнює1 А. Електрохімічний еквівалент алюмінію дорівнює 0,093 • 10 -6 кг/Кл. ДАНО ТА РОЗВ'ЯЗАННЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрышева Дарья.

Ответ:

Дано:

t=10 год=3600*10=36000 сек;

І=1 А;

k=0,093*10^-6 кг/Кл.

Знайти m.

Рішення.

m=k*I*t=(0,093*10^-6)*1*36000=3,35*10^-3 кг=3,35 г.

Объяснение: