Мотоцикліст проїхав 40 км з пункту А в пункт В і повернувся назад. На зворотньому шляху він зменшив

швидкість на 10 км\год у порівнянні з початковою і витратив на подорож на 20 хвилин більше, ніж на шлях з пункту А в пункт В. Знайдіть початкову швидкість мотоцикліста срочно только условие

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Алексей.

Відповідь:

Нехай х км/ч - швидкість на шляху з А в В, тоді х-10 км/ч - швидкість на зворотньому шляху

20 хвилин = 1/3 год

40/(х-10) - 40/х = 1/3

40*3*х-40*3*(х-10)=1*х*(х-10)

120х-120х+1200=х²-10х

х²-10х-1200=0

D=(-10)²-4*1*(-1200)=100+4800=4900=70²

х1=(10-70)/2=-30   ∅

х2=(10+70)/2=40 (км/год)

Відповідь: початкова швидкість була 40 км/год

Пояснення:

Отвечает Лёвочкин Егор.

Если только условие, вот:

х км/ч-швидкість на шляху з А в В

х-10 км/ч - швидкість на зворотньому шляху

-------------------------------------------------------------------------------

Можно ещё написать:

20 хвилин = 1/3 год