Мотрцикліст проїхав 60 км з пункту А в пункт Б і повернувся назад .На зворотньому шляху він

збільшив швидкисть на 10 км / год і витратив на нього на 12 хв менше ніж на шлях щ пункту А в пункт Б. Знайдіть початкову швидкість мотоциклиста

Ответы на вопрос

Отвечает Сим Даня.

Ответ:

50

Объяснение:

12 мин = 12/60 ч = 1/5 ч

x - начальная скорость мотоциклиста, км/ч.

60/x -60/(x+10)=1/5

(60(x+10-x))/(x(x+10))=1/5

3000=x²+10x

x²+10x-3000=0; D=100+12000=12100

x₁=(-10-110)/2=-120/2=-60 - ответ не подходит по смыслу.

x₂=(-10+110)/2=100/2=50 км/ч - начальная скорость мотоциклиста.