Яка з пар чисел буде розв'язком рівняння 2x-3y=5(-2;-3)(-2;3)(2;-3)(2;3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Усик Іра.

ВІДПОВІДЬ

(-2;-3)

ПОЯСНЕННЯ

Перебираємо варіанти.

2 × (-2) - 3 × (-3) = -4 + 9 = 5 // Правильна відповідь уже на першій парі чисел, далі рахувати немає сенсу.