Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 13 см.Знайдіть катети цього трикутника якщо сума їх

дорінює 17 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Lis Denis.

Ответ:

1 катет = 5, второй - 12.

Объяснение:

a+b=17

c=13

c^2=a^2+b^2

c^2=a^2+(17-a)^2

c^2=a^2+17^2-34a+a^2

2a^2-34a-c^2+17^2=0

2a^2-34a-169+289=0

a^2-17a+60=0

D=7

x1=5

x2=12

a=12

b=5