При яких значеннях а система рівнянь { 8х + ау = 6 4х − 5у = 3 має безліч коренів?


Ответы на вопрос

Отвечает Березовская Диана.

Ответ:

-10

Объяснение:

\begin{cases}8x+ay=6\\4x-5y=3\ \ \ |\cdot(-2)\end{cases}

\begin{cases}8x+ay=6\\-8x+10y=-6\end{cases}

+_______________

ay+10y=0\\\\(a+10)y=0

має безліч коренів oтже

a+10=0\\\\a=-10