Знайдіть значення функції ігрик дорівнює мінус три ікс плюс чотири призначення аргументу -2


Ответы на вопрос

Отвечает Маляров Саня.

Ответ:

10

Объяснение:

у = -3х + 4

х = -2

у = -3*(-2) +4 = 6+4 = 10

Отвечает Фролов Федя.

Ответ: у=-3*х+4, у(-2)=6+4=10.

Объяснение: