Чому дорівнюють сума і добуток коренів рівняння 6х2+х-1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Процик Кирилл.

6x^2+x-1=0\\x=\frac{-1+-\sqrt{1^2-4*6*(-1)}}{2*6} = \frac{-1+-\sqrt{1+24}}{12} =  \frac{-1+-5}{12} \\\\x_1=\frac{-1+5}{12}= \frac{1}{3}\\\\x_2=\frac{-1-5}{12}= -\frac{1}{2}