. Коренями якого з наведених квадратних тричленів є числа -0,2 і 0,5? * 1 бал 8x^2 + 2x - 5 10x^2

- 3x - 1 3x^2 - 5x + 4 6x^2 +7x + 3

Ответы на вопрос

Отвечает Иванусык Кристина.

Ответ: уравнение 2.

10х^2 - 3х-1=0

D=9-4*10(-1)=9+40=49

D=корень из 7

x1=3- корень из7/20=-4/20=-0,2

x2=3+корень из7/20=10/20=0,5