-2x(1-x)+3(x-4)=-x(x+2)-6x розвяжіть рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Перец Арина.

Відповідь: x=-4; x=1

Пояснення:

Перемножимо дужки:

-2x+2x^{2} +3x-12=-x^{2} -2x-6x

3x^{2} +9x-12=0

Поділимо обидві частина на 3:

x^{2} +3x-4=0

Порахуємо дискримінант:

D=9+16=25

x_{1} =\frac{-3+5}{2} =1\\x_{2} =\frac{-3-5}{2} =-4