5.Куртка коштувала 1500 гривень. Під час весняних скидок ціну куртки знизили на 20%, у осінній

період підвищили на 20 %. Якою стала ціна куртки після цих змін?

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Станислав.

Ответ:

1440грн

Объяснение:

Розв’язання 

100-20=80 (%) – ціна після знижки у (%)

1500·0,8=1200 (грн) – ціна після знижки у гривнях; 

100+20=120 (%) – ціна після підвищення у відсотках;

1200·1,2= 1440 (грн.) – ціна після підвищення у гривнях.

Відповідь. 1440 гривень.