У розчині міститься 30% солі. Якщо додати 120 г солі, то в розчині буде міститися 70% солі. Яка

початкова маса розчину? Скільки грамів солі було в розчині спочатку? Срочно помогите пожалуйста ♥️​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришенков Александр.

Ответ:

 

18 умножыть на 4/9 =8(кг)

1 5/6 * 6 = (6 + 5)/6 * 6 = 6 + 5 = 11

Объяснение:

150 грам солі було спочапку