складіть рівняння з двома змінними розв'язком якого є пара чисел(3;2) (-2;5) (-4;-1) (дробом 1 2 та

2 5)

Ответы на вопрос

Отвечает Гречанник Влад.

Відповідь:(3;2)=3+15=2·9

                  (-2;5)=-2+17=5·3

                  (-4;-1)=-4-20=-1·24

                  (1/2;1/5)=1/2+1/2=2/5·5/2

Пояснення:

в дробах 1/2+1/2=2/2=1

                 2/5·5/2=5 і 5;2 і 2 скорочуються.=1