Геометрична знайдіть п'ятий члени геометричної прогресії 16,8,4;..​


Ответы на вопрос

Отвечает Крапивцева Лида.

q = 8/16 = 1/2 - знаменник прогресії.

b₅ = b₃·q² = 4·(1/2)² = 1