Запишіть п'ять перших членів послідовності квадратів натуральних чисел. Задайте цю послідовність

формулою та знайдіть 15-й член послі- довності.

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Полина.

1,\; 4,\; 9,\; 16,\; 25,\; ...,\; n^2\; ,...\\\\\underline {a_{n}=n^2\; ,\; n\in N}\\\\a_{15}=15^2=225