Знайдіть значення суми найбільш зручним способом (-13) + (-15)+(+9) + (-17)= (+20) + (-14) +

(-13) + (-7)= -2123 +781+0+ (-2877)=

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Алексей.

1) (-13)+(-15)+(+9)+(-17)=-13-15+9-17=-36

2) (+20)+(-14)+(-13)+(-7)=20-14-13-7=-14

3) -2123+781+0+(-2877)=-1342-2877=-4219