Розв'язати рівняння 7(6-3x) +6(3+2x)= 51​


Ответы на вопрос

Отвечает Шкурко Вікторія.

Відповідь:

Почнемо спрощення рівняння:

7(6-3x) + 6(3+2x) = 51.

42 - 21x + 18 + 12x = 51.

-21x + 12x + 42 + 18 = 51.

-9x + 60 = 51.

-9x = 51 - 60.

-9x = -9.

Розділяємо на -9:

x = -9 / -9.

x = 1.

Отже, рішення рівняння 7(6-3x) + 6(3+2x) = 51 є x = 1.