Функцію y=x4+2x−3, визначену на множині всіх дійсних чисел, подайте у вигляді y=f(x)+g(x), де f(x)

— парна функція, g(x) — непарна функція. У відповідь запишіть значення виразу f(−1)−4⋅g(3)

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинников Никита.

f(x)=x^4-3

g(x)=2x

у=(x^4-3)+2x

f-1)=1-3=-2

g(3)=2*3=6

-2-4*6=-2-24=-26

відповідь:-26