ПРОШУ ПОМОГИТЕ! ДАЮ 35 БАЛЛОВ!!!! Напишите пожалуйста всё с подробнястями Через яку з даних точок

проходить графік рівняння 7x-3y=6? А)(2;1) Б)(-3;-2) В) (0;-2) Г)(1;0)

Ответы на вопрос

Отвечает Шуваликов Анатолий.

Ответ:

Для знаходження точки, через яку проходить графік рівняння 7x - 3y = 6, вам потрібно підставити координати кожної з даних точок (А, Б, В, Г) у це рівняння і перевірити, яка точка задовольняє його.

Давайте перевіримо всі варіанти:

А) (2;1):

7(2) - 3(1) = 14 - 3 = 11 ≠ 6

Б) (-3;-2):

7(-3) - 3(-2) = -21 + 6 = -15 ≠ 6

В) (0;-2):

7(0) - 3(-2) = 0 + 6 = 6

Г) (1;0):

7(1) - 3(0) = 7 - 0 = 7 ≠ 6

Отже, єдиним варіантом, через який проходить графік рівняння 7x - 3y = 6, є точка (0;-2). Ваша відповідь: В) (0;-2).