Периметр паралелограма дорівнює 112 м. Відомо, що одна сторона у 6 рази (-ів) більша від іншої.

Обчисли сторони паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянов Влад.

Відповідь: 8 см и 48см

Пояснення:

у паралелограма протилежні сторони рівні,

Нехай сторона а=х, тоді сторона в=6х

P=2(a+b).

112=2(х+6х)

112=2х+12х

112=14х

х=8 - одна сторона

сторона а =х=8см, сторона в=6х= 8*6=48. см

Перевірка: P=2(a+b).=2*(8+48)=112см.