За олівець і три зошити заплатили 8,8 грн, а за три олівці і зошит -7,2 грн. Скількі коштує один

олівець і скільки один зошит

Ответы на вопрос

Отвечает Торская Элина.

Ответ:

1,6 грн; 2,4 грн

Объяснение:

Стоимость 1 карандаша — х грн

Стоимость 1 тетради — у грн

{х + 3у = 8,8

{3х + у = 7,2

{х + 3у = 8,8

{у = 7,2 - 3х

1)

х + 3у = 8,8

х + 3(7,2 - 3х) = 8,8

х + 21,6 - 9х = 8,8

х - 9х = 8,8 - 21,6

-8х = -12,8

х = -12,8 : (-8)

х = 1,6

2)

у = 7,2 - 3х

у = 7,2 - 3 * 1,6

у = 7,2 - 4,8

у = 2,4

Стоимость 1 карандаша — (х) = 1,6 грн

Стоимость 1 тетради — (у) = 2,4 грн