Знайдіть чотири послідовні натуральні числа, якщо відомо, що добуток двох більших чисел менший на

34 за добуток двох менших чисел​ Допоможіть, будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Мордухаев Боря.

Ответ:

7, 8, 9. 10

Объяснение:

Пусть х; х+1; х+2; x+3 четыре последовательных числа

запишем произведение двух

меньших  х*(x+1)

больших чисел (х+2)(х+3)

по условию

(х+2)(х+3)=х*(x+1)+34

x²+6+5x=x²+x+34

5x-x=34-6

4x=28

x=7

x+1=7+1=8

x+2=9

x+3=10