Відповіді виконати (7²+4³-42)²


Ответы на вопрос

Отвечает Шуляков Антон.

Ответ:

5041

Пошаговое объяснение:

(49+64-42)^2=(71)^2=5041

Отвечает Чехунова Светлана.

Пошаговое объяснение:

спочатку обчислимо степені всі степені. це показано в 2 рядку. після цього обчислимо суму та різницю (2 рядок). в 3 вже результат, якщо не видно ось повністю вираз:

(7²+4³-42)²

(49+64-42)²

71²