Знайдіть значення аргументу, для яких значення функції у 5х + 2 дорівнює -8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ:

-2

Объяснение:

5x+2=-8\\\\5x=-8-2\\\\5x=-10\ \ \ |:5\\\\x=-2