Przy jakich wartościach b i c znajduje się wierzchołek paraboli y=2x^2+bx+c w punkcie A(-3;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Бутузова Катя.

Відповідь:   при b = 12  і   c = 16 .

Пояснення:

    y = 2x²+ bx + c  ;    А(- 3 ;- 2 ) - вешина параболи

    x₀ = - b/( 2a ) = - b/( 2 * 2 ) = - b/4 = - 3 ;  

               b = 12 ;  помінявся вигляд  квадр. функції :

      y = 2x² + 12x + c ;   знайдемо ординату вершини :

      y₀ = 2 *(- 3 )² + 12 * (- 3 ) + c = - 2 ;

             18 - 36 + c = - 2 ;

             c - 18 = - 2 ;

             c = 16 .