. Вказати правильну рівність: a) (a+c)(a-c) =(a+c)²; в) (a-c)(a+c) = d - &: + б) (a - c)(a + c)

= a + c; r) (a+c)(a-c) = (a - c)².​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Лена.

Ответ:

Правильні рівності:

а) (a+c)(a-c) = (a+c)²

в) (a-c)(a+c) = a² - c²

б) (a - c)(a + c) = a² - c²

р) (a+c)(a-c) = (a - c)²

Объяснение:

- У рівності а) права сторона представляє собою квадрат суми (a+c)², а ліва сторона - добуток (a+c) і (a-c). Це правильно.

- У рівності в) права сторона визначається як різниця квадратів a² та c², а ліва сторона - добуток (a-c) і (a+c), який також вірний.

- У рівності б) права сторона також визначається як різниця квадратів a² та c², а ліва сторона - добуток (a-c) і (a+c), що також є правильною рівністю.

- У рівності р) права сторона представляє собою квадрат різниці (a-c)², а ліва сторона - добуток (a+c) і (a-c), що також є правильною рівністю.