Точка К належить відрізку CD, довжина якого дорівнює 28см. Знайдіть відрізки CK i KD,якщо 3) СК :

КD =3:4

Ответы на вопрос

Отвечает Левшицкая Ляйсан.

Ответ:

Якщо відомо, що відношення довжини СК до KD дорівнює 3:4, то сума часток цих відрізків дорівнює 3 + 4 = 7 часткам.

Тепер ми можемо розділити відрізок CD на 7 часток і визначити довжини CK і KD:

Довжина однієї частки = Довжина CD / 7 = 28 см / 7 = 4 см.

Тепер ми можемо знайти довжини відрізків CK і KD:

CK = 3 частки * Довжина однієї частки = 3 * 4 см = 12 см.

KD = 4 частки * Довжина однієї частки = 4 * 4 см = 16 см.

Отже, довжина відрізка CK дорівнює 12 см, а довжина відрізка KD дорівнює 16 см.