МНОГО БАЛЛОВ ! Точка М належить відрізку КЕ, довжина якого дорівнює 9 см. Визначте довжини

відрізків МК і КЕ, якщо довжина відрізків МК на 0,6 см меньше від МЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Тимур.

Ответ:

Объяснение: делаем формулу: МК=х, МЕ=х+0.6;

х+(0.6+х)=9 2х=9-0.6 х=4.2.

МК=4,2 см, МЕ=4.8