Допоможіть вирішити рівняння х2(в квадраті)-x-12=0


Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

Ответ:

-3;\ 4

Объяснение:

x^{2} - x - 12 =0\\\\ a=1 ,\ \ b=-1 ,\ \ c=-12\\\\ D = b^2 - 4ac = ( - 1)^2 - 4\cdot1\cdot( - 12) = 1 + 48 = 49\\\\\sqrt{D} =\sqrt{49} = 7\\\\ x_1=\frac{-b-\sqrt{D}}{2a}=\frac{1-7}{2\cdot1}=\frac{-6 }{2 }=-3\\\\ x_2=\frac{-b+\sqrt{D}}{2a}=\frac{1+7}{2\cdot1}=\frac{8}{2}=4