Як розвязати x2-7x-8=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

Ответ:

х = - 1; х = 8.

Объяснение:

на фото


Отвечает Вуллзова Виктория.

Ответ:

-1.6

Объяснение:

2х-7х-8=0

2х-7х=0+8

-5х=8

х=8:(-5)

х=(-1,6)

Якщо умова правильна то воно виходить ось так, але на перевірці у мене чогось не виходить Сорі