Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки: 1) 3(5b -7) + 2b + 21;2) 4(р – 2) – (4p + 3); 3) 5(3m

- 2) – 2(m - 3);4)-(2b-3) + 2(b − 5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Дарья.

Ответ:

3(5b - 7) + 2b + 21:

Розкриємо дужки:

15b - 21 + 2b + 21.

Тепер зведемо подібні доданки:

(15b + 2b) + (-21 + 21) = 17b + 0 = 17b.

4(p - 2) - (4p + 3):

Розкриємо дужки:

4p - 8 - 4p - 3.

Тепер зведемо подібні доданки:

(4p - 4p) + (-8 - 3) = 0 - 11 = -11.

5(3m - 2) - 2(m - 3):

Розкриємо дужки:

15m - 10 - 2m + 6.

Тепер зведемо подібні доданки:

(15m - 2m) + (-10 + 6) = 13m - 4.

-(2b - 3) + 2(b - 5):

Розкриємо дужки:

-2b + 3 + 2b - 10.

Тепер зведемо подібні доданки:

(-2b + 2b) + (3 - 10) = 0 - 7 = -7.

Объяснение: