Укажіть проміжок,якому належить корінь рівняння ³✓x-3=2


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Вероника.

Ответ:

√6-4х=4

6-4х=16

-4х=16-6

-4х=10

х=10:(-4)

х=2,5

Ответ:2,5 {-3;-1