3. Спростіть вираз 0.8a — 0.9a + a СРОЧНОООООО


Ответы на вопрос

Отвечает Долматович Кристина.

Ответ:

0.9a

Объяснение:

Для спрощення цього виразу додамо всі члени з однаковими змінними "a":

08a - 0.9a + a = (0.8 - 0.9 + 1)a

Тепер обчислимо числову частину виразу:

0.8 - 0.9 + 1 = -0.1 + 1 = 0.9

Отже, спрощений вираз дорівнює:

0.9a